آزمون آزمایشی

با توجه به درخواست های مکرر مهندسین و نقش آزمونهای آزمایشی ورود به حرفه مهندسان در آماده سازی و بهبود عملکرد داوطلبان، این موسسه در صدد برگزاری آزمونهایی جامع با شرایط کاملا مشابه آزمون ورود به حرفه مهندسان (پایه 3) برای رشته های عمران(نظارت، اجرا و محاسبات)، معماری(نظارت ، اجرا، طراحی)، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی برآمده است . گفتنی است که این مجموعه با دعوت از اساتيد مجرب و برجسته با سوابق ارزنده علمي و حرفه ای جهت طراحی سوالات آزمون اقدام به تشکیل کمیته های تخصصی در هر رشته نموده و پس از و بحث و بررسي فراوان ، سوالات نهايي براي هر يك از رشته هاي آزموني را تدوين و جمع بندي نموده است. 
توضیحات:
1- پس از آزمون سوالات به همراه جواب های تشریحی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
2- اعلام نتایج قطعی کمتر از یک هفته پس از برگزاری آزمون صورت می گیرد لذا داوطلبان می توانند ارزیابی صحیحی از اشتباهات و نقاط ضعف و قوت خود بیابند. 
3- امکان ثبت نام برای متقاضیان کل کشور امکان پذیر است اما حوزه های برگزاری امتحان در تهران می باشد.
4- هزینه ثبت نام در آزمون برای تمامی رشته ها به جز مهندسی معماری(طراحی) مبلغ 30000 تومان و برای طراحی معماری 500000 تومان می باشد.که میبایست به حساب خانه مهندسان کیان یادگار به شماره کارت 6037691990008484 واریز گردد.
5- برگزاري آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان تابع شرايطي بوده و روند اجرائي مشخصي دارد به همين منظور در طول مدت ثبت نام تا برگزاري آزمون و اعلام نتايج، مراتب به نحو مقتضي و از طريق دستورالعمل و راهنماهاي مربوطه به آگاهي داوطلبان محترم مي رسد.