با توجه به درخواست های مکرر مهندسین و نقش آزمونهای آزمایشی ورود به حرفه مهندسان در آماده سازی و بهبود عملکرد داوطلبان، این موسسه در صدد برگزاری آزمونهایی جامع با شرایط کاملا مشابه آزمون ورود به حرفه مهندسان (پایه 3) برای رشته های عمران(نظارت، اجرا و محاسبات)، معماری(نظارت ، اجرا، طراحی)، تاسیسات مکانیکی و تاسیسات برقی برآمده است . این ازمونها در تاریخ های 8 و 9 آبان ماه 1393، بطور هماهنگ و همزمان در استان های تهران و البرز برگزار میگردد. گفتنی است که این مجموعه با دعوت از اساتيد مجرب و برجسته با سوابق ارزنده علمي و حرفه ای جهت طراحی سوالات آزمون اقدام به تشکیل کمیته های تخصصی در هر رشته نموده و پس از و بحث و بررسي فراوان ، سوالات نهايي براي هر يك از رشته هاي آزموني را تدوين و جمع بندي نموده است.
توضیحات:
1- پس از آزمون سوالات به همراه جواب های تشریحی در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.
2- اعلام نتایج قطعی کمتر از یک هفته پس از برگزاری آزمون صورت می گیرد لذا داوطلبان می توانند ارزیابی صحیحی از اشتباهات و نقاط ضعف و قوت خود بیابند.
3- امکان ثبت نام برای متقاضیان کل کشور امکان پذیر است اما حوزه های برگزاری امتحان در دو استان تهران و البرز می باشد.
4- هزینه ثبت نام در آزمون برای تمامی رشته ها به جز مهندسی معماری(طراحی) مبلغ 30000 تومان و برای طراحی معماری 50000 تومان می باشد.که میبایست به حساب خانه مهندسان کیان یادگار به شماره کارت 6037691990008484 واریز گردد.
5- مهلت ثبت نام در آزمون از تاریخ 27 شهریور ماه 1393 تا پایان نیمه شب 10 مهرماه می باشد.
6- برگزاري آزمونهاي ورود به حرفه مهندسان تابع شرايطي بوده و روند اجرائي مشخصي دارد به همين منظور در طول مدت ثبت نام تا برگزاري آزمون و اعلام نتايج، مراتب به نحو مقتضي و از طريق دستورالعمل و راهنماهاي مربوطه به آگاهي داوطلبان محترم مي رسد.
آزمون آزمایشی
 1. نام و نام خانوادگی*
  Please type your full name.
 2. شماره تلفن همراه*
  لطفا شماره تلفن را صحيح وارد كنيد
 3. ایمیل*
  Invalid email address.
 4. آخرین مدرک تحصیلی*
  ورودی نامعتبر
 5. رشته*
  ورودی نامعتبر
 6. گرایش*
  ورودی نامعتبر
 7. دانشگاه محل تحصیل*
  ورودی نامعتبر
 8. دوره مورد نظر خود را ذکر نمایید:*
  ورودی نامعتبر
 9.